Váš nákupný košík je prázdny!

Ajax omráčil Juventus v Lige majstrov

Fanúšikovia Arsenalu požadujú návrat Marca Overmara ako technického riaditeľa po tom, čo Ajax ohromil Juventusa, aby dosiahol svoj prvý semifinále Ligy majstrov od roku 1997.
 
 Hlavička guľky Cristiana Ronalda v 28. minúte dala ťažkú ​​váhu Serie A pod kontrolu ich štvrťfinálovej kravaty, ale Ajaxova mimoriadne talentovaná mladá strana, ktorá v predchádzajúcom kole odhodlala Real Madrid, sa zhromaždila a vyrovnala pred polčasom cez Donny van de Beek.
 
Druhému obdobiu dominoval Ajax a zaslúžene išiel pred Matthijsa de Ligta, ktorého gól zabezpečil miesto v posledných štyroch, kde budú čeliť buď Tottenhamu alebo Manchester City.
 
Overmars je v súčasnosti riaditeľom futbalu v Ajaxe a bol ocenený tým, že zohral hlavnú úlohu v zhromaždení predčasne vyspelej strany, ktorá obsahuje napríklad Frenkie de Jong z Barcelony, ktorá je známa z Barcelony.
 
Bývalý dvojnásobný víťaz Arsenalu bol spojený s návratom do severného Londýna v podobnej kapacite po náhlom odchode náčelníka klubu Sven Mislintat vo februári a Gooners určite veria, že je ideálnym kandidátom na dohľad nad ich stratégiou transferu v lete.