Váš nákupný košík je prázdny!

Arsenal sa musí rozhodnúť, či bude mať Europa League vážne, hovo

V Arsenale nie je nikto lepší kvalifikovaný futbalove dresy Arsenal na predaj, aby diskutoval o prispôsobení z Ligy majstrov do ligy Európy ako Petr Cech.
 
Alexandre Lacazette bývalá strana Lyon, a hral Európskej lige päťkrát a posledných šesť sezón, ale neboli zavedeným Champions League klubu na nejakú dobu.
 
To isté nemožno povedať o Arsenal, alebo dokonca, Chelsea, KDE Cech musel vysporiadať s šokom degradovanie do Europa League a 2012-13.
 
Arsenal bude tento týždeň po prvýkrát sledovať európsku elitu z pohovky po dobu 20 rokov. Štvrtková návšteva Kolína reprezentuje ich novú realitu a Cech verí, že majú na výber.
 
"Vy rozhodujete," povedal pre Standard Sport. "V Chelsea sme boli naozaj sklamaní, aby boli Knocked zo skupinovej fáze [Ligy majstrov] ale my sme sa rozhodli, že sa prvýkrát a naposledy, dúfajme, a budeme hrať na Europa League, ako chceme vyhrať.
 
"Tie sa rozhodnúť, čo chcete robiť - buď ju brať vážne a idete na to vyhrať a dáte si šancu na to, alebo si dať si rôzne priority a uvidíte, ako to chodí."
 
Arsene Wenger podporovaný na 3-0 víťazstvo nad Bournemouth, ale s nedeľňajším výletu do Chelsea a mysle, sa očakáva, že dať okrajoví hráči šance David Ospina, Per Mertesacker, Theo Walcott, Jack Wilshere a Young Reiss Nelson.
 
Wenger potrebuje vedieť, či by mal zaradiť Alexisa Sancheza futbalové dresy, ktorého 15-minútové preteky z lavičke proti Bournemouthu začali zmesou boosov a povzbudení.
 
Cech povedal: "Hovoril som s Alexisom a chce zvíťaziť.
 
"Niektorí ľudia hovoria,, robí to, čo robí to ', ale myslím, že v istom zmysle je to chlapec, ktorý hrá so všetkými domy vášňou a všetky domy srdca."