Váš nákupný košík je prázdny!

Bonucci reveals he turned down Real Madrid to Rejoin Juventus

Medzinárodný obranca Talianska vyhlásil, že odmietol záujem Ligových gigantov, aby sa vrátili k šampiónom Serie A.
 
Leonardo Bonucci odhalil, že odmietol Real Madrid, aby sa vrátil k Juventusu Serie A z AC Milána vlani v lete.
 
Po siedmich ročných obdobiach v Juventusu od roku 2010 do roku 2017 prešiel Bonucci do sezóny 2017-18.
 
Napriek tomu, že urobil 51 vystúpení a podpísal počiatočnú päťročnú dohodu v San Siro, Bonucci sa vrátil späť do Turína, aby hral po boku Cristiana Ronalda pre súčasnú kampaň v rokoch 2018-19.
 
Ten sa hral priamo do klubovej štartovej línie pod Massimilianom Allegriom, pričom obhajca hrá dôležitú úlohu v aktuálnom neporazenom zápase družstiev v lige.
 
Ale návrat do Juve nebol jeho jedinou možnosťou, 31-ročný priznal, že odmietol šancu vstúpiť do gólov La Liga Real Madrid v lete a šancu hrať v Santiago Bernabeu.
 
"Real Madrid je záujem?" Áno, je pravda, Real Madrid ma zaujímal, "povedal Bonucci AS.
 
"Bola to pre mňa česť a potešenie, znamená to, že v týchto rokoch som dobre pracovala.
 
"Ale volanie z Juventusu a túžba vrátiť sa domov bola základná, rozhodol som sa, že farby Bianconeri sa mi lepšie hodia." Obhajca tiež odhalil, že to nebolo len z futbalových dôvodov, že sa rozhodol pre návrat do svojho bývalého klubu po jednom sezóny pre Miláno.
 
Bonucci uviedol, že jeho šesťročný syn zohral rozhodujúcu úlohu pri jeho prechode do Juve, pričom jeho rodina stále sídli v Turíne.
 
"Ako reagoval môj syn Lorenzo? Je šťastný, pretože otec sa vrátil domov, "dodal. "V minulom roku som bol takmer vždy v Miláne a nemohol ma vidieť. To bol jeden z dôvodov, prečo som sa vrátil. "
 
Taliansko medzinárodne urobilo 26 zápasov v tejto sezóne a vyzerá samozrejme, že vyhrala siedmy titul Serie A, keďže Juventus momentálne drží 13 bodov v hornej časti stola.
 
Vyhliadka na prvú trofej liga majstrov v klube od roku 1996 je naďalej príležitosťou a klub dúfa, že ich Ronaldo môže vypáliť do európskej slávy.
 
Ďalší zápas Juventus je proti Atletico Madridu v stredu v noci pred zápasom Serie A proti Bologni 24. februára.