Váš nákupný košík je prázdny!

Draxler pripúšťa, že ego PSG môže ovplyvniť tím, keď žiada o zle

Nemecká medzinárodná organizácia trvá na tom, že hranie so svetovými superhviezdami je česť, aj keď prináša svoje problémy, najmä v Európe
Parížsky záložník Saint-Germain Julian Draxler hovorí, že klub sa musí v budúcej sezóne v Európe dariť lepšie, pričom pripúšťa, že niektoré tímy „ega“ v tíme sťažujú tímu tím.
 
PSG dominuje francúzskemu futbalu od jeho prevzatia spoločnosťou Qatar Sports Investments v roku 2011 , od získania šiestich titulov Ligue 1 získala 21 domácich vyznamenaní.
 
Neustále sa však snažili vyrovnať tento úspech na európskej scéne Paris Saint-Germain Deti a nedokázali prekonať štvrťfinále Ligy majstrov.
 
Minulú sezónu si Thomas Tuchel udržal vedenie 2-0 po prvej etape svojho posledného zápasu s Manchesterom United, ale prehral 3-1 v spiatočnej hre v Parc des Princes, aby zrazil na góly.
 
Jednou z kritík v klube je to, že zostavili tím plný talentovaných jednotlivcov, ako sú Neymar, Edinson Cavani a Kylian Mbappe, ale nie vždy to vedie k súdržnému tímu.
 
Ako príklad sa uvádza súčasná situácia týkajúca sa podpísania svetového rekordu Neymar, ktorý klubu povedal, že chce odísť a často videl jeho postoj spochybňovaný.
 
Draxler pripúšťa, že mať toľko ega v šatni má svoje problémy, ale trvá na tom, že ich prítomnosť vidí pozitívne.
 
„Všetci sú výnimoční hráči, je ťažké nájsť vo svetových hráčoch tejto úrovne,“ povedal pre agentúru AFP Draxler.
 
„Samozrejme, že majú vlastnú myseľ, svoje hlavy, žijú futbal, chcú skórovať každú hru, takže majú ego.
 
„Niekedy to nie je ľahké pre celý tím, ale ak budete mať to šťastie, že budete hrať spolu s týmito hráčmi, je to len potešenie každý deň.“
 
Draxler uvažuje aj o svojom vlastnom čase vo francúzskom hlavnom meste od vstupu do Wolfsburgu v januári 2017 za vykázaných 36 miliónov EUR (33 miliónov GBP / 40 miliónov USD).
 
Nemecko je potešené úspechom, ktorý Tuchel dosiahol vo francúzskej hre, ale je presvedčený, že cieľom tejto sezóny musí byť ďalší pokrok v Európe.
 
„Už je to dva a pol roka, čo som prišiel, a vyhral som veľa (domácich) titulov, takže som z toho šťastný,“ dodal.
 
„Stal som sa lepším hráčom ako predtým, takže je to pozitívne, ale negatívne je to, čo sme dosiahli v Lige majstrov.
 
„V Lige majstrov sme nešli ďaleko a to bol jeden z cieľov, keď som sa podpísal.“
 
"Je to veľa, bolí to, že sme neprešli (proti Manchester United)."