Váš nákupný košík je prázdny!

Pravidlá vrátenia

Návraty sú najťažšou súčasťou nakupovania online, takže to uľahčime:


- Všetky zásielky by nám mali byť zaslané späť prostredníctvom služby UPS alebo poistenej pošty a mali by im dané číslo sledovania. Nie sme zodpovední za vrátenie / výmenu / chybné objednávky, ktoré sú stratené poštou.

- Všetok vrátený tovar by mal byť umiestnený v ďalšej kolónke. Kartón na topánky nie je schopný zvládnuť viac tranzitov a krabice, ktoré sú nalepené, napísané na nás, majú náš návratový štítok priamo na nich, budú čeliť poplatku na doplnenie.

- Vlastné dresy sa vyrábajú na objednávku a nemôžu byť vrátené alebo vymenené.

Hľadáte na výmenu / vrátenie peňazí: vždy sa odporúča kontaktovať nás, aby sme mohli zabezpečiť výmenu: faxianwola@gmail.com
- Chápeme, niekedy nie je správne nastavenie veľkosti alebo fit. To je v poriadku, nové položky môžu byť vrátené za výmenu alebo vrátenie pôvodného spôsobu platby do 30 dní od ich nákupu, ak nevykazujú žiadne známky opotrebenia a sú stále v pôvodnom stave.

- Ak sa používa, položka sa nedá vymeniť. Nemôžeme sa na to pokúšať, takže ak ste si objednali pár topánok, vyskúšajte ich v čistom priestore v interiéri. Topánky s akýmikoľvek známkami opotrebovania na tráve, tráve, vonkajších povrchoch alebo inak nebudú akceptované na vrátenie a budú Vám na vlastné náklady zaslané poštou. Patrí sem akýkoľvek pach, kolín alebo iný zápach (cigareta, zviera atď.), Ktoré výrobok nemal, keď sme vám to poslali!