Váš nákupný košík je prázdny!

Ronaldo nemal problém, pretože Juventus udržuje perfektný štart

Nezastaviteľný Juventus si udržal perfektný štart do sezóny po 10 zápasoch Dres Juventus 18/19, keď v prvom polčase od Rodriga Bentancura a Cristiana Ronalda dal v sobotu 2: 2 v Udinese v Serie A.

Juventus, ktorý prenasleduje ôsmy po sebe idúci ligový titul, získal 24 bodov z ich ôsmych zápasov v Serii A a vyhral si prvé dva zápasy v Ligy majstrov.

Uruguajský stredopoliar Bentancur bol jeho prvý od svojho vstupu do Juventusu na začiatku minulého roka, zatiaľ čo Ronaldo - ktorý bol obvinený z znásilnenia tento týždeň pochádzajúci z incidentu v roku 2009 - odvtedy od štyroch od Realu Madrid.

Juve dominoval otvorenú pol hodinu a prerazil v 33. minúte s protiútokom, keď Bentancur položil Joao Cancelo na pravú stranu a odišiel do krížového presvedčenia.

Po štyroch minútach Mario Mandzukic vyhral voľný loptu v pokutovom území a odpálil ho Ronaldo, aby vypálil jedovatý výlet okolo Simone Scuffet.

Antonin Barak narazil na Udinese a Kevin Lasagna strelil z jednej polovice futbalove dresy na predaj, no Juventus naďalej dominoval.