Váš nákupný košík je prázdny!

Sarri tvrdí, že reakcia na stratu v Neapole po zápase bola „využ

Stará dáma bola ďaleko od svojich najlepších v Neapole a hlavný tréner bol obkľúčený za to, ako reagoval na stratu
Šéf Juventusu Maurizio Sarri povedal, že jeho reakcia po zápase po strate 2-1 v Napoli bola „zneužitá“, pričom bývalý šéf San Paolo povedal, že ak musí niekomu prehrať, bol rád, že to bol jeho starý klub. ,
 
Bianconeri boli chudobní v Neapole, v druhom polčase zaostávali v úderoch od Piotra Zielinského a Lorenza Insigneho, zatiaľ čo cieľ Cristiana Ronalda sa sotva považoval za útechu pre sklamaných fanúšikov.
 
Sarriho slová po porážke slúžili len na ďalšie rozhnevanie starej dámy, ale bývalý šéf Chelsea verí, že jeho myšlienky boli prehnane neúmerné a že ak sa fanúšikovia musia na niečo hnevať, mala by to byť výkonnosť tímu.
 
"Neviem o žiadnej kontroverzii a zdá sa mi zvláštne, že niektoré frázy boli zneužité," povedala Sarri na tlačovej konferencii pred stretom Serie A s Fiorentinou.
 
„Zdá sa len prirodzené, že po troch rokoch práce s týmito mužmi, ktorí mi pomohli na ceste, ktorá by ma priviedla k príchodu do najväčšieho klubu v Taliansku, stále existuje láskavosť a vďačnosť.
 
"Fanúšikovia by sa mali hnevať, pretože sme nielen prehratí, ale hrali sme naozaj zle, čo je ešte horšie."
 
Keďže Juve pripustil niekoľko gólov krátko po tom, ako sa dostal do prednej časti tejto sezóny, Sarri sa tiež pýtal, či má jeho strana problém, pokiaľ ide o udržanie koncentrácie, aby sa úplne videli zápasy až do konečného pískania.
 
"Možno," povedal. „Zdá sa, že to v poslednej dobe prekonáme. Nie je ľahké hovoriť skôr o psychologických situáciách ako o taktických situáciách.
 
„Nebojím sa počtu cieľov, ktoré pripúšťame. V Lige majstrov a Coppa Italia sme dosiahli lepšie výsledky ako v Serie A, ale celkový pokrok je dobrý, aj keď vieme, že ešte stále máme čo robiť. “
 
Po uzavretí januárového prenosového obdobia Sarri tiež pripustil, že nepožiadal klub o žiadne podpisy, pretože sa domnieva, že jeho tím je už dosť silný - dokonca aj s Emre Canom, ktorý odchádza do Borussia Dortmund.