Váš nákupný košík je prázdny!

Zinedine Zidane potvrdzuje plány návratu koučovania v rámci spoj

Zinedine Zidane potvrdila, že sa vráti "späť čoskoro opäť", keďže je stále prepojený s Manchester United. Víťaz francúzskeho futbalove dresy pre deti majstrovstiev sveta získal pozoruhodné kúzlo vo svojom prvom vyššom tréningovom postu a usmerňoval Real Madrid na tri po sebe nasledujúce tituly Ligy majstrov.
 
On odišiel po svojom treťom európskom triumfu proti Liverpoolu, keď sa snažil nabiť svoje batérie. S tým, že Jose Mourinho trpí búrlivým začiatkom sezóny a hádže s hierarchiou Manchesteru United, správy tvrdia, že Red Devils sú pripravení nahradiť portugalčinu so Zidane.
 
A on teraz rozžiaril plamene, keď pripustil, že sa vráti na čiaru čoskoro. Povedal TVE: "Určite budem čakať znova, pretože to je to, čo mám rád downing a to, čo som urobil celý svoj život." Tvrdilo sa, že plánuje podpísať štyroch hráčov svetovej triedy, ak bude menovaný za manažéra United futbalove dresy Manchester United na predaj, s Toni Kroos, James Rodriguez, Thiago Alcantara a Edinson Cavani všetci na svojom zozname želaní.
 
Tiež si myslíme, že hviezdny hráč Manchesteru United Paul Pogba je rozhodnutý hrať pod svojim krajanom - a vymenovanie Zidane by sa stalo určite populárnym pre 25-ročného, ​​keď jeho verejné riadenie so súčasným manažérom. Mourinho je však odhodlaný držať sa svojej práce a myslí si, že hierarchia Spojených štátov je ochotná dať mu čas na to, aby situáciu zmenila.