Váš nákupný košík je prázdny!

Headlines

Barcelona s nemeckým brankárom Marc-André ter Stegenom vyhral štvrtú finálovú prvú etapu proti AS Roma 4-1 (1-0), a tak je dobré pre návratnú nohu budúci utorok dobré karty, po prvýkrát od roku 2015 späť do kolo štyri zbierať. Vlastné góly od veterána Daniele De Rossiho (38. minúta) a Konstantina Manolasa (56.) a Piqué (59.) a Luis Suárez (87.) obaja uzavreli štyri víťazné víťazstvo. Bývalý hráč Wolfsburgu Edin Dzeko (80.) strelil gól pre Talianov. &nbs..
V Arsenale nie je nikto lepší kvalifikovaný futbalove dresy Arsenal na predaj, aby diskutoval o prispôsobení z Ligy majstrov do ligy Európy ako Petr Cech.   Alexandre Lacazette bývalá strana Lyon, a hral Európskej lige päťkrát a posledných šesť sezón, ale neboli zavedeným Champions League klubu na nejakú dobu.   To isté nemožno povedať o Arsenal, alebo dokonca, Chelsea, KDE Cech musel vysporiadať s šokom degradovanie do Europa League a 2012-13...
Po prvýkrát v deviatich rokoch je Barcelona menej ako Real Madrid.   Že je tiez Gerard Pique o situácii, v každom prípade, po Zinedine Zidane boku nadviazal v minulej sezóne v La Liga a Champions League zdvojnásobí mlátenie Barcovou 5-1 v španielskej Super pohári.   Pred poslednou sezónou získala Barca výhru a dvojicu pod Luis Enrique. Stále sa im podarilo vyhrať Copa del Rey aj minulý rok a prevzali titulný závod do posledného dňa kampane. Tak..